Turtle Entertainment Polska

Marketing w szczytowej formie

Grupa Leonardo
Grupa Leonardo

Co zrobiliśmy

Identyfikacja wizualna, KV, Web, Design, Branding, Outdoor, Multimedia

Turtle Entertainment Polska to największy w kraju organizator wydarzeń e-sportowych. Firma ma na swoim koncie dziesiątki ważnych imprez zrealizowanych zarówno Polsce, jak i za granicą. Od paru lat organizuje w katowickim Spodku mistrzostwa INTEL EXTREME MASTERS – jedną z najważniejszych imprez gamingowych na świecie.

Z Turtle współpracujemy od początku istnienia tej firmy, czyli od 2011 r. Odpowiadamy za projekty brandingu scen i stoisk, przygotowujemy GFXy na potrzeby realizacji telewizyjnych, realizujemy animacje, reklamy video, a także drukowane materiały promocyjne. W ramach ścisłej współpracy zapewniamy naszemu klientowi wszechstronne wsparcie agencji graficznej.

Print

Intel Extreme Masters - projekty brandingów i outdooru

Figurki 3D

Kolekcjonerska seria figurek 3D, przedstawiających w zabawnej, nieco karykaturalnej formie sławy światowego gamingu. Nasza rola polegała na przygotowaniu grafik z podobiznami graczy, na podstawie których wykonano w glinie modele 3D. Klient powierzył nam także opracowanie projektu pudełka promocyjnego.

  • alt
  • alt
  • alt
  • alt
alt

Sceny

Na potrzeby organizowanych przez Turtle Entertainment eventów kreujemy dedykowane konkretnemu wydarzeniu projekty scen, dzięki którym imprezy nabierają zupełnie wyjątkowego charakteru i na długo zapisują się w pamięci uczestników

Odzież

Inter Extreme Masters - projekty nadruków na odzieży

Web

Na zlecenie Turtle tworzymy rozbudowane, zaawansowane technicznie serwisy www. Nasze najnowsze realizacje w tym zakresie to nowa responsywna witryna firmy oraz kolejna odsłona portalu e-sportowego cybersport.pl.

alt
alt
alt
alt

Organizujemy imprezy gamingowe na całym świecie. Pracujemy dla największych firm z branży komputerowej i e-sportowej. Grupa Leonardo to nasze zbrojne ramię w zakresie projektowania graficznego i wielu różnego rodzaju działań webowych. Ten zespół to prawdziwa Drużyna Pierścienia – nie boi się trudnych wyzwań ani zabójczych deadline’ów, a efekty jego pracy są zawsze na piątkę z plusem. Z nimi naprawdę warto!

Inne
realizacje